phpRS

Dnešní datum: 28. 01. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |  
  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Weblinks
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšířené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
v Super Světě!


Ubytování velkých skupinvodlitniStrmilovský šachový klubVodní rájGambitChata v České KanaděChata u KomorníkaKunžak v České KanaděRybářstvíRekreace v soukromíRybník KomorníkVyhlídkaUbytování ve Strmilově

  Informacekulatý roh
Rudolfovský Patriot

email: napiš nám

Weblinks sekce

geografie     historie
ostatní     partneři
privátní weby     společnost a kultura

Prezentace starých mapových děl z území Čech, Moravy a Slezska - Prezentace starých mapových děl z území Čech, Moravy a Slezska z dílny laboratoře geoinformatiky při UJEP Ústí nad Labem. Digitalizované verze I. i II. vojenského mapování, Müllerova mapa Čech a Moravy, Stabilní katastr. Vše ve velmi vysoké kvalitě.

Historické mapy - svět - Velké množstvi historických map v dobré kvalitě rozdělených dle kontinentů a historických období. Spravováno univerzitou Texas.

Třeboňsko - Informační server regionu Třeboňsko. Stejná, velmi přehledná struktura jako informační server města Třeboně. Návštěvník se může formou stručných charakteristik, obrázků a map seznámit s nejnavštěvovanějšími malebnými obcemi turisticky velmi atraktivní oblasti Třeboňska. Server opět nabízí seznam ubytovacích kapacit a anavíc je doplněn návrhy cyklistických a turistických tras po Třeboňsku.

Město Třeboň - Informační server města Třeboně. Návštěvník zde nalezne podrobné informace týkající se polohy, historie, aktuálního dění, kultury, možností ubytování a aktuálních akcí města Třeboně. nachází se zde i firemní adresář a aktuality mšstské samosprávy. Informační server je bohatý na obrazový dokumentční materiál, včetně leteckých snímků i detailů architektonických skvostů tohoto jihočeského města.

National geographic - Česká mutace světově respektovaného amerického geografického časopisu nabízí výtah jednotlivých čísel časopisu seřazených do přehledných sekcí. Dále nabízí eshop, výsledky aktuálních výzkumů (Češi v Antarktidě,...) a také řadu downloadů a odkazů na dokonalé mapy a řadu gegrafických instutucí z celého světa.

  Informacekulatý roh
Vítejte na stránkách časopisu Patriot v nové úpravě.

  Anketakulatý roh
Internetovou verzi časopisu Rudolfovský Patriot čtete převážně z kraje

-Jihočeský kraj
1913 (1913 hl.)
-Středočeský kraj
1555 (1555 hl.)
-Západočeský kraj
1517 (1517 hl.)
-Zlínský kraj
1513 (1513 hl.)
-Jihomoravský kraj
1489 (1489 hl.)
-Vysočina kraj
1482 (1482 hl.)
-jiný kraj
1332 (1332 hl.)

Celkem hlasovalo: 10801


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.