phpRS

Dnešní datum: 22. 01. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |  
  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Weblinks
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšířené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
v Super Světě!


Ubytování velkých skupinvodlitniStrmilovský šachový klubVodní rájGambitChata v České KanaděChata u KomorníkaKunžak v České KanaděRybářstvíRekreace v soukromíRybník KomorníkVyhlídkaUbytování ve Strmilově

  Informacekulatý roh
Rudolfovský Patriot

email: napiš nám

Weblinks sekce

geografie     historie
ostatní     partneři
privátní weby     společnost a kultura

i-Badatelna (archiv rozvědky 1945-1989) - Část archivu rozvědky z let 1948 - 1989 a vybrané dokumenty t let 1945 - 1948. i-Badatelna obsahuje 1989 dokumentů, které jsou rozděleny do kategorií: - sledování zahraničních disidentů - dokumenty o mezinárodněpolitické situaci v zahraničí - vlastní činnost rozvědky.  Zdroj:

Projekt Austerlitz - Zcela vyčerpávající web, týkající se událostí slavkovské bitvy, oslav výročí a témat souvisejících s napoleonskou problematikou. K nalezení jsou nejen informace z hïstorie, ale též kultury, společenského dění, občanských sdružení...Stránky jsou vybaveny množstvím obrazové a mapové dokumentace  Zdroj:

časopis Archeologie - Webové stránky nového a tále oblíbenějšího časposu Archeologie. Stránky pouze prezentují anotace k jednotlivým článkům ve vyšlích číslech časopisu.  Zdroj:

Centrum mediavistických studií - Český raný středověk - Tento web site jehož autorem je přední český historik Dušak Třeštík je doslova pokladnicí dokumentů, pramenů a odborných polemik na období českého a středoevropského raného středověku. Přehledně rozdělen do časových období a metodických skupin. Je doplněn řadou užitečných downloadů.

Prameny k 19. století - Zpracované on-line písemné i obrazové prameny k 19. století vztahující se k českým dějinám. Autorem je Palackého univerzita v Olomouci. Prameny jsou rozděleny do sekcí, což umožňuje přehlednou a pohodlnou manipulaci s nimi

Dějiny a současnost - Populární časopis Dějiny a současnost - kulturně historická revue. Na webu časopisu k nalezení mnoho zajímavých informací, anotací k článkům, diskuzím, apod. Užitečné odkazy a nástroje pro práci historika.

  Informacekulatý roh
Vítejte na stránkách časopisu Patriot v nové úpravě.

  Anketakulatý roh
Internetovou verzi časopisu Rudolfovský Patriot čtete převážně z kraje

-Jihočeský kraj
1827 (1827 hl.)
-Středočeský kraj
1503 (1503 hl.)
-Západočeský kraj
1466 (1466 hl.)
-Zlínský kraj
1463 (1463 hl.)
-Jihomoravský kraj
1434 (1434 hl.)
-Vysočina kraj
1433 (1433 hl.)
-jiný kraj
1288 (1288 hl.)

Celkem hlasovalo: 10414


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS.